Konsultatsioonid

 ETKNR
1
09.00
09.45
Inglise keel RE 210
Anne Kull
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
Inglise keel 210
Anne Kull
Matemaatika 113
Koela Malkina
Ajalugu 312
Neeme Randrüüt
  
2
09.55
10.40
Bioloogia 405
Maret Tammik
Inglise keel RE 210
Anne Kull
Vene keel 416
Jekaterina Orlova
Inglise keel 210
Anne Kull
Muusika 108
Anneli Surva
Vene keel 416
Jekaterina Orlova
 Ajalugu 310
Mai Kahru
3
10.50
11.35
Ajalugu 116
Sigrid Abiline
Bioloogia 405
Maret Tammik
Kunst 109
Kert Lokotar-Reimann
Geograafia 304
Sille Tekku
Matemaatika 113
Koela Malkina
Soome keel 404
Piret Meresma
Vene keel 416
Jekaterina Orlova
Keemia 106
Ave Soekov
Eesti keel RE 411
Kristiina Väärmann
4
11.45
12.30
Eesti keel B202
Terje Alandi
Muusika 108
Anneli Surva
Vene keel 313
Marika Kirsanov
Geograafia 304
Sille Tekku
Matemaatika 116
Ella Sved
Soome keel 404
Piret Meresma
Eesti keel 414
Eveli Torma
Saksa keel 315
Asta Vaal
Soome keel 404
Piret Meresma
Eesti keel RE 411
Kristiina Väärmann
5
13.00
13.45
 Füüsika 306
Urve Koppel
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
Eesti keel teise keelena 414
Lea Vaaderpall
Saksa keel 404
Anne Klaas
Ajalugu 116
Sigrid Abiline
Eesti keel 411
Kristiina Väärmann
Vene keel 204
Anna Lipintsova
6
13.55
14.40
Arvutiõpe 417
Kert Lokotar-Reimann
Elukestev õpe B202
Terje Alandi
Geograafia 304
Natalja Nugis
Majandusõpe 204
Ülle Tiido
Eesti keel 404
Lea Vaaderpall
Karjääriõpe B202
Terje Alandi
Matemaatika 115
Eda Tuvikene
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
Inglise keel 206
Andra Tomberg
Majandusõpe 204
Ülle Tiido
Saksa keel 315
Asta Vaal
Sekretäriõpe 301
Anneli Veeborn
  
7
14.50
15.35
Eesti keel 413
Rita Metsmaker
Keemia 106
Ave Soekov
Keemia 407
Endla Koppa
Vene keel 313
Marika Kirsanov
Eesti keel 411
Kristiina Väärmann
Muusika 108
Anneli Surva
Ajalugu 116
Sigrid Abiline
 
8
15.45
16.30
Eesti keel teise keelena 411
Lea Vaaderpall
Inglise keel 206
Andra Tomberg
Inglise keel 210
Anne Kull
Matemaatika 109
Tanel Kuklane
Eesti keel 413
Rita Metsmaker
Füüsika 306
Urve Koppel
Inglise keel 210
Sergo Johanson
Keemia 106
Ave Soekov
Keemia 407
Endla Koppa
Matemaatika riigieksam 108
Eda Tuvikene
Ajalugu 310
Mai Kahru
Füüsika 217
Alda Raidmaa
Muusika 108
Anneli Surva
Eesti keel 414
Eveli Torma
Matemaatika 115
Ella Sved
 
9
16.40
17.25
Inglise keel 206
Andra Tomberg
Inglise keel 212
Tiina Lehismäe
Matemaatika 109
Tanel Kuklane
Eesti keel 413
Rita Metsmaker
Matemaatika riigieksam 108
Eda Tuvikene
Eesti keel 416
Marika Õispuu
Füüsika 306
Alda Raidmaa
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
 
10
17.35
18.20
Ajalugu 310
Mai Kahru
Kunst 109
Kert Lokotar-Reimann
Matemaatika 115
Eda Tuvikene
Saksa keel 315
Asta Vaal
Eesti keel 411
Kristiina Väärmann
inglise keel 9 klass 206
Andra Tomberg
  
11
18.30
19.15
Eesti keel 404
Lea Vaaderpall
Ajalugu 312
Neeme Randrüüt
Eesti keel 404
Lea Vaaderpall
inglise keel 9 klass 206
Andra Tomberg
Vene keel 313
Marika Kirsanov
  
12
19.25
20.10
 Eesti keel 414
Eveli Torma
   
13
20.15
21.00